SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

PRZYWÓDZTWO

"Nie podążaj za tłumem – niech tłum kroczy za Tobą."
Margaret Thatcher, była premier Wielkiej Brytanii

First Time Manager

First Time Manager jest kompleksowym programem szkoleniowym składającym się z IV modułów do których należą: Komunikacja managerska, Trudne sytuacje managerskie, Motywowanie, Silne przywództwo.

Mistrzowska Robota

W realiach rynkowych XXI wieku menedżer musi skutecznie motywować podwładnych do wydajnej pracy i gwarantować firmie planowany rozwój. Dlatego zachęcamy do szkolenia przeznaczonego dla liderów zespołów.

Pierwsze Kroki w Roli Menagera

To praktyczne przetrenowanie bazowych umiejętności w obszarze komunikacji menedżerskiej oraz budowanie tożsamości menedżera.

Zarządzanie Zespołem Rozproszonym

Naucz się zarządzania zespołem rozproszonym. Pokażemy jak zdalnie kierować zespołem, aby praca była wydajna, a zarządzanie skuteczne. Przyda się również po pandemii!

Budowanie Zespołu i Kierowanie

Szkolenie przeznaczone dla osób, które w najbliższym czasie będą podejmować zadania związane z budowaniem i kierowaniem zespołem.

Performance Management

Kompleksowe podejście do pełnego procesu rozwoju efektywności pracowników by był on skuteczny na poziomie indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym.

Wyznaczenie i ocena celów

Chcesz szybciej i skuteczniej realizować postawione sobie cele? To szkolenie jest dla Ciebie - wspólnie określimy sposoby pomagające Ci lepiej realizować cele.

Komunikacja i asertywność

Wszyscy wiemy, jak mówić. Dlaczego więc tak często dochodzi do nieporozumień, zniekształceń komunikacyjnych, czy konfliktów? Jak skutecznie odmawiać i wyznaczać granice?

Motywowanie generacji X/Y/Z

Szkolenie pozwoli zwiększyć wiedzę, umiejętności i podnieść świadomość w zakresie motywowania i budowania zaangażowania pracowników z pokolenia X, Y, Z.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Nie wiesz, które ze szkoleń wybrać? A może zastanawiasz się czy wybrane szkolenie będzie dobrym pomysłem dla Ciebie lub dla Twojej firmy? Zostaw nam swój numer - zadzwonimy.

  Profesjonalizm w zarządzaniu

  Rozwój kompetencji menedżerskich – wypracowanie określonej wiedzy, a przede wszystkim zachowań pożądanych przez współczesnych menedżerów.

  Coachingowy Styl Zarządzania

  Szkolenie odpowiada na pytanie jak coachingowy styl zarządzania wspiera rozwój pracowników. Ma charakter interaktywnych warsztatów.

  Manager w roli
  Coacha

  Dzięki systemowi pracy w duchu coachingu przedsiębiorstwa poprawiają wskaźniki finansowe i pozycję konkurencyjną na rynku. Bądź skutecznym managerem i coachem!

  Zarządzanie Konfliktem

  Czy można spojrzeć na konflikt inaczej? Na przykład wtedy, gdy z dwóch przeciwstawnych sił powstaje nowa jakość? Aby z konfliktu powstało „życie”, czyli coś nowego i budującego, ważne są umiejętności konstruktywnego odnajdowania się w nim, ale przede wszystkim akceptowania jego wystąpienia.

  Trudne rozmowy z pracownikami

  Szkolenie poświęcone jest zagadnieniu prowadzenia rozmów z wymagającymi pracownikami. Szczególną uwagę podczas zajęć kładziemy na radzenie sobie z emocjami i wypracowanie technik prowadzenia rozmów, tak by wyposażyć uczestników w konkretne narzędzia i umiejętności ułatwiające im działanie.
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
  Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  NIP: 762 145 58 35
  REGON: 145218229
  Nasze social-mediaZaobserwuj nas
  Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
  Opinie o nas
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  Social MediaZaobserwuj nas
  Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.