REFERENCJE

Tak mówią nasi Klienci

"Biorąc pod uwagę dotychczasową ponad 6 letnią współpracę oceniamy firmę Key Training Szkolenia & Coaching jako sprawdzonego dostawcę szkoleń o najwyższej jakości. Jesteśmy pełni uznania know-how firmy oraz wysokich kompetencji trenerów.

Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Key Training jako sprawdzonego partnera usług szkoleniowo- consultingowych."
Anna Golys - Teamleader HR Development
"Firma szkoleniowa Key Training Szkolenia & Coaching dała się poznać jako profesjonalny partner już podczas pierwszego kontaktu i podczas uzgadniania tematyki oraz programu warsztatów.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny i przygotowany z dużym wyczuciem dobór programu warsztatów oraz trenerów prowadzących."
Zenon Pawlak - Prezes Zarządu
"Wysoko oceniamy wiedzę z zakresu negocjacji i sposób prowadzenia szkoleń z negocjacji. Trenerzy Key Training posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie praktyczne związane z prowadzeniem negocjacji z różnymi partnerami biznesowymi.

Polecamy firmę Key Training jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych."
Mirosław Rodek - Członek Zarządu
"Firma Key Training pomogła nam zdobyć środki na dofinansowanie szkoleń oraz z dużym sukcesem i naszym zadowoleniem przygotowała i zrealizowała dla naszych pracowników szkolenia.

Zrealizowane programy były efektem rzetelnego badania potrzeb szkoleniowych naszych zespołów uzyskanych za pomocą wywiadów pogłębionych z uczestnikami projektu, Prezesem Zarządu i Menedżerem działu HR naszej firmy. Ambitne cele szkoleniowe wymagały zaangażowania wszystkich uczestników. Osiągnęliśmy to dzięki warsztatowej formule tego szkolenia, wymianie doświadczeń oraz kompetencji trenera realizującego to szkolenie. Szkolenia w całości zrealizowały opracowany program oraz postawione cele szkoleniowe. W opinii uczestników było to jedno z najciekawszych szkoleń w jakich uczestniczyli. Zdecydowało o tym ich pozytywne nastawienie do szkolenia, zastosowane przez trenera metody pracy szkoleniowej oraz mobilizująca do wydajnej, kreatywnej pracy atmosfera jaka towarzyszyła szkoleniu.

Polecam firmę Key Training Szkolenia & Coaching wszystkim organizacjom, które chcą skutecznie podnosić kompetencje swoich zespołów, rozwijać biznes i wygrywać na konkurencyjnych rynkach."
Arkadiusz Filipowski - Prezes Zarządu
"Key Training Szkolenia & Coaching przeprowadziła pre i post, ankiety satysfakcji, przygotowała podręczniki oraz opracowała zadania wdrożeniowe dla uczestników. Zajęcia były prowadzone zgodnie z harmonogramem w formie stacjonarnej.

Przeprowadzone szkolenia poszerzyły kompetencje zarządzania zespołem, efektywności zawodowej pracowników, umiejętności przygotowywania i prowadzenia szkoleń. Uczestnicy bez wahania polecali szkolenia innym zespołom w naszej firmie.

W związku z powyższym pragniemy zarekomendować KEY Training Szkolenia & Coaching jako profesjonalnego i rzetelnego partnera, realnie przyczyniającego się do pogłębiania kompetencji zawodowych. "
Piotr Palmowski - Human Resources Director
"Wszystkie przeprowadzone szkolenia zostały zorganizowane profesjonalnie. Poziom merytoryczny został oceniony przez uczestników na poziomie satysfakcjonującym, pozwalającym na zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej.
Doceniony został fakt, że trenerzy prowadzący szkolenia są praktykami i ekspertami w swojej dziedzinie.

Prowadzący wykazali się otwartością na dialog z uczestnikami co wprowadzało otwartą pozytywną atmosferę na szkoleniach, chęć współpracy i zadawania pytań. Pobudzało zaangażowanie uczestników.

Wykonawca wywiązał się ze wszystkich stawianych mu warunków przedmiotowego zamówienia. W związku z powyższym rekomendujemy firmę Key Training Szkolenia & Coaching jako profesjonalną firmę szkoleniową."
Monika Pawłowska - Kierownik Działu Rozwoju i Szkoleń
"Szczególnie w szkoleniach uczestnikom podobał się: sposób prowadzenia szkoleń przez trenerów prowadzących, przekazywanie wiedzy, styl prowadzenia szkoleń, przejrzyste wyjaśnienia „krok po kroku”, sposób prezentacji tematu, dostosowanie tempa pracy do możliwości wszystkich uczestników, przedstawianie praktycznych ćwiczeń i przykładów, szczegółowe odpowiedzi na zakres zadawanych pytań przez uczestników. Sposób prowadzenia szkoleń przez trenerów prowadzących uzyskał najwyższą ocenę 5.0 w skali od 1-5.

Firma Key Training Szkolenia & Coaching wywiązała się ze wszystkich postawionych przez nas wymagań i warunków naszego zamówienia.

W związku z powyższym rekomendujemy firmę KEY TRAINING jako godnego zaufania i profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowo- doradczych świadczącego usługi na wysokim poziomie."
Maria Pluta - Prezes Zarządu
"Z firmą Key Training Szkolenia & Coaching współpracujemy od 2013 roku.
Przez 6 lat zorganizowaliśmy wspólnie wiele szkoleń m.in. bardzo wysoko oceniane przez naszych pracowników szkolenia z zakresu negocjacji biznesowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności przywódcze dedykowane dla Kadry Zarządzającej i Kadry Kierowniczej i indywidualne sesje coachingowe.

W roku 2017 powierzyliśmy Key Training przygotowanie i przeprowadzenie badania Development Center oraz stworzenie raportów kompetencyjnych. Realizację i przebieg całego projektu oceniamy na bardzo wysokim poziomie."
Urszula Onepunga - Manager ds. Rozwoju Personelu
"Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Key Training Szkolenia & Coaching bardzo wysoko cenili sobie przyjazną atmosferę, która sprzyjała nauce i otwartości, dobry kontakt z trenerką, możliwość wypowiadania się na forum oraz udział w licznych ćwiczeniach i scenkach. Szkolenia dla kadry menedżerskiej zostały wysoko ocenione przez wszystkich uczestników.

Osobiście brałem udział w szkoleniach i jestem bardzo zadowolony ze sposobu i formy ich prowadzenia. Rekomenduję firmę Key Training Szkolenia i Coaching jako sprawdzonego i doświadczonego partnera i dostawcę szkoleń o wysokiej jakości."
Dominik Wiktorowicz - V-ce Prezes
"Treści omawiane na szkoleniu Work Life Balance były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały. Atmosfera panująca podczas szkolenia sprzyjała wymianie doświadczeń oraz swobodzie wypowiedzi uczestników.

Jako zleceniodawca wyrażamy zadowolenie ze współpracy i rekomendujemy firmę Key Training Szkolenia & Coaching jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów szkoleniowych."
Grzegorz Jakubowski - Dyrektor Finansowy
"Współpracę z Key Training Szkolenia & Coaching oceniamy wysoko pod względem przygotowania merytorycznego projektu, umiejętności reagowania na zmieniające się warunki i oczekiwania, znajomość procesów szkoleniowych, doświadczenia trenerów.

Z powodów wyżej wymienionych polecamy Key Training Szkolenia & Coaching jako profesjonalnego oraz sprawdzonego partnera do realizacji tego typu projektów."
Rafał Salamonik - Head Office Training Manager
"Wiedza została przekazana w sposób zrozumiały i praktyczny. Uczestnicy wysoko ocenili indywidualne dostosowanie programu do rzeczywistych oczekiwań, adekwatną ilość ćwiczeń praktycznych, wartościową i przydatną treść materiałów szkoleniowych.

Uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnych szkoleniach w celu dalszego rozwoju nabytych umiejętności. Z przyjemnością polecamy firmę Key Training."
Małgorzata Kowalczyk - Dyrektor
"Wiedza została przekazana w sposób zrozumiały i praktyczny. Uczestnicy wysoko ocenili indywidualne dostosowanie programu do rzeczywistych oczekiwań, adekwatną ilość ćwiczeń praktycznych, wartościową i przydatną treść materiałów szkoleniowych.

Uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnych szkoleniach w celu dalszego rozwoju nabytych umiejętności. Z przyjemnością polecamy firmę Key Training."
Małgorzata Kowalczyk - Dyrektor
Image
IMG_8468
IMG_8472
IMG_8476
Image (1)
Image (4)
IMG_8471
IMG_8688
Image (5)
IMG_8689
IMG_8479
IMG_8690

Dołącz do zadowolonych Klientów!

Wykonaj prosty krok - zostaw nam swój numer - zadzwonimy.

  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2022/12/Bartlomiej-Jan-Majka-400-160x160.jpg

  Najwyższy poziom!

  Osobiście brałem udział w warsztatach dedykowanych dla kadry menedżerskiej, które oceniam na najwyższym poziomie. Key Training jest wiarygodnym, profesjonalnym i wartym polecenia partnerem.
  Budimex S.A.
  Bartłomiej Jan Majka
  Investment & Development Director
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/b-rulska400-160x160.png

  Szczerze polecam!

  Sesje coachingowe były bardzo intensywne. Przekazane techniki pomogły mi szybko i sprawnie odnaleźć się w nowym zespole oraz zorganizować swoje zadania.
  Discovery Polska Sp. z o.o.
  Bogumiła Rulska-Bożek
  RtR Analyst
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/tjablonski-160x160.png

  Pełen profesjonalizm!

  To profesjonalna firma, która poprzez odpowiedni dobór trenerów dla poszczególnych szkoleń, potrafi doskonale dotrzeć do uczestników i wiele ich nauczyć.
  Strabag
  Tomasz Jabłoński
  Dyrektor Finansowy
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/a-urbanska400-160x160.png

  Efektywne szkolenia!

  Szkolenia wyróżnia warsztatowy sposób prowadzenia oraz duża ilość ćwiczeń. Zdobyte umiejętności są niezbędne aby efektywnie komunikować się i zarządzać zespołem.
  H. Cegielski - Poznań S.A.
  Anetta Urbańska
  Pełnomocnik Zarządu ds. Finansów
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2022/12/Mikolaj-Fiszer_n-400jpg-160x160.jpg

  Różnorodność!

  Super szkolenia, atmosfera stworzona przez prowadzących zachęca do pracy. Duża różnorodność, nie ma miejsca na nudę!
  PHU „MF” Mikołaj Fischer
  Mikołaj Fischer
  Przedsiębiorca
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/kochanowska-160x160.png

  Cenne zaangażowanie!

  Doskonała atmosfera, idealnie dobrana forma, pełne zaangażowanie prowadzącego i zespołu. Szkolenie dające do myślenia, rozwojowe!
  TEVA
  Anna Kochanowska
  Group Brand Manager
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/mencel-160x160.png

  Wysoki poziom!

  Cykl szkoleń był na najwyższym poziomie pod względem merytorycznym i praktycznym. Wskazówki są bardzo pomocne w codziennej pracy.
  Pozbruk
  Michał Mencel
  Doradca Tech.-Handlowy
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/czajkowski-160x160.png

  Profesjonalizm!

  Profesjonalizm, autentyczność i bogate doświadczenie - Poza tym świetna atmosfera, która nakręca do działania. Polecam!
  Futuro
  Tomasz Czajkowski
  Manager
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/rajczak-160x160.png

  Wysoki poziom!

  Wysoki poziom usług szkoleniowo - doradczych. Polecam profesjonalizm i wyjątkowość prowadzonych przez Key Training szkoleń.
  PSS Społem
  Renata Rajczak
  Doradca Klienta
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/dutkiewicz-160x160.png

  Skuteczność!

  Brałem udział w sesjach coachingu z których jestem zadowolony - udało mi się w trakcie pracy osiągnąć zamierzony cel!
  Siódmy Element
  Sebastian Dutkiewicz
  Przedsiębiorca
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/kusmierska-160x160.png

  Praktyczny przekaz!

  100% wymagań = praktyczna formuła, ogromna wiedza, doświadczenie. praktyczny przekaz.
  Szkoleń jest wiele, a ich są najlepsze!
  Derma Rocker
  Aleksandra Kuśmierska
  Specjalistka ds. Marketingu
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/10/wojciechjaraczewski-160x160.jpg

  Cenne wskazówki!

  Jest wiele szkoleń, na których się siedzi i przegląda slajdy, a po tygodniu zapomina się co było na szkoleniu. Tu było zupełnie inaczej!
  Centrum Tenisowe Sobota
  Wojciech Jaraczewski
  Manager Obiektu
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/krol-160x160.jpeg

  Droga na szczyt!

  Uwielbiam chodzić po górach… Szkolenia z Key Training Szkolenia & Coaching to również droga na szczyt! Nasz własny, osobisty! Polecam!
  Arvato Polska
  Aleksandra Król
  Kierownik Zespołu Kadr i Płac
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/sieradz2ki-160x160.jpg

  Sukces!

  Szkolenie z Key Training jest jak strzelenie bramki w finale Ligi Mistrzów. Nie dość, że przynosi sukces to jeszcze nie da się o nim zapomnieć.
  Pozbruk
  Jarosław Sieracki
  Kierownik Produkcji
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/09/ewaprzybyla-160x160.png

  Cenne porady!

  Warsztaty były dla mnie niesamowitą przygodą - wyniosłam wiele cennych porad, które stosowałam w życiu zawodowym. Polecam!
  Firma SZMIDT
  Ewa Przybyła
  Główna Księgowa
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
  Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  NIP: 762 145 58 35
  REGON: 145218229
  Nasze social-mediaZaobserwuj nas
  Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
  Opinie o nas
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  Social MediaZaobserwuj nas
  Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.