OFERTA - COACHINGLife Coaching

Czas trwania jednej sesji: 60 minut
Cena: 150-250 zł netto

Profil uczestnika:

 • Osoby, które chcą udoskonalić planowanie własnego życia, rozwijać się zgodnie z zainteresowaniami,
 • Osoby, które chcą osiągnąć zaplanowane cele osobiste,
 • Osoby chcące sięgnąć po swoje marzenia.

Cele coachingu:

 • Cele są ustalane indywidualnie w trakcie pracy coachingowej
 • Bardzo często ewoluują wraz z procesem coachingowym
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Coaching to sztuka zadawania pytań, które naprowadzą klienta na znalezienie w sobie odpowiedzi dotyczącej postawionego sobie na początku sesji celu. Sesja rozpoczyna się  zawsze od pytania z czym dziś do mnie przychodzisz drogi kliencie? Co już wiesz? Często samo doprecyzowanie celu sesji jest trudne dla klienta, ale gdy to zostanie już zrobione to klient rozpoczyna świadomą pracę w poszukiwaniu rozwiązań, które ma  w sobie.

Coaching to uważności i otwartości na potrzeby, uczucia oraz myśli klienta, który zapragnął poznać lepiej samego siebie, stanąć oko w oko z głęboko zakorzenionymi i blokującymi go przekonaniami,  sięgnąć po swoje marzenia, zobaczyć co stoi mu na drodze do szczęśliwego życia, do spełnienia na polu zawodowym i osobistym.

To piękna podróż w głąb siebie do pracy z lękiem, odwagą i miłością i dbałością o samego siebie.

To proces, w którym klient odkrywa nową wersję siebie, o której zawsze intuicyjnie marzył, ale „coś” do tej pory powstrzymywało go przed realizacją swoich celów. Podczas sesji klient może sięgnąć do najtrudniejszych momentów swojego życia, po to by w obecności drugiego człowieka coacha,  przeżyć swoje trudne, niewygodne i często ciągnące go w dół uczucia smutku, żalu, rozgoryczenia. Uwolnić się od bólu i cierpienia.

Coaching zawiera w sobie wyjątkową relację współpracy partnerskiej opartej na zaufaniu, wzajemnej inspiracji, szacunku. Sesje mają i dają dużo dobrej, pozytywnej, ładującej baterie energii.

To również najgłębsza istota samoświadomości człowieka, który rozumie siebie w pełni i nie boi się tego, co najcudowniejszego w jego życiu może się jeszcze wydarzyć.

Coach jest dla klienta partnerem, przyjacielem oraz towarzyszem w drodze do zmiany. Ta wieloznaczność ról wynika z potrzeby wspierania klienta na różnych płaszczyznach, bowiem strach, zwątpienie oraz lęk wpisane są w proces zmiany. Coach czuwa nad klientem, obserwując proces oraz osiąganie kolejnych etapów w drodze do realizacji celu. Daje w tym „po prostu” i „aż” siebie.

Coaching nie jest sesją terapeutyczną. W momencie, kiedy coach zorientuje się,  że klient potrzebuje pracy z psychologiem lub psychiatrą zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

POZNAJ KORZYŚCI

Mówią o nas
po cyklu sesji:

Nigdy nie bałem się marzyć – teraz pokonałem strach przed realizacją marzeń

„W maju 2019 roku rozpoczęłam sesję kilku spotkań coachingowych z Key  Training, które trwały praktycznie cały rok – do maja 2020. Decydując się na sesję myślałam, że jestem tylko marzycielką…

Jako „marzycielka” miałam różne pomysły w głowie, które chciałabym zrealizować.

Od chęci realizacji marzeń do postawienia pierwszego kroku była jeszcze daleka droga – można powiedzieć, że sparaliżował mnie strach i presja, którą sama sobie stworzyłam w głowie.

Choć dzisiaj zwyczajne – wtedy marzenia takie jak własna firma brzmiały dla mnie absurdalnie. „Gdzie ja bez doświadczenia jako szef dam sobie radę?”, „Co jeśli nie wyjdzie?, „Co pomyśli rodzina?”, „A co jeśli będę zmuszona wrócić na etat?”

To tylko kilka myśli, które siedziały w mojej głowie. Tak naprawdę nigdy nie patrzyłam na to wyzwanie pod kątem racjonalnym – jedynie pod kątem hmm… presji?

Przebyte wraz z Key Training sesje coachingowe nauczyły mnie racjonalnego podejścia. Pomogli mi odkryć, że moje obawy są bezzasadne, a negatywne myśli niepotrzebnie kiełkowały w mojej głowie.

Odkryłam, że choć faktycznie nigdy nie byłam „szefem” na papierze to bardzo często udzielając się w obszarach niezwiązanych z pracą – np. jako wolontariuszka potrafiłam kierować zespołem i radziłam sobie z tym dobrze.

Strach przezwyciężony – dziś wiem, że było warto. Jednocześnie rozwinęłam swoje mocne strony. Z dzisiejszego punktu widzenia to duży plus tak w biznesie, jak i w życiu.”

PRZYKŁADOWE OBSZARY PRACYW tym możemy Ci pomóc

 • określenie osobistych obszarów do pracy i rozwoju
 • wybór tych obszarów do coachingu, w których zmiana przyniesie klientowi najwięcej pożądanych rezultatów lub zbudowanie również całościowego planu zmian życiowych w różnych sferach
 • realizacja planu i celów klienta za pomocą zróżnicowanych metod rozwoju
 • budowanie satysfakcjonujących i konstruktywnych osobistych relacji z innymi
 • praca z własnymi z przekonaniami, ograniczeniami oraz blokadami
 • wzmocnienie poczucia własnej wartości za pomocą szeregu działań
 • rozpoznanie i używanie swoich wewnętrznych zasobów
 • zaawansowana praca z trudnymi emocjami i w ten sposób uwolnienie się od przykrych przeżyć oraz wspomnień
 • budowanie równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym
 • budowanie wewnętrznych strategii mentalno-emocjonalnych pozwalających funkcjonować w codziennych sytuacjach osobistych oraz profesjonalnych z komfortem i skutecznością
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Szkolenia & CoachingKey Training
  Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
  Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  NIP: 762 145 58 35
  REGON: 145218229
  Nasze social-mediaZaobserwuj nas
  Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
  Opinie o nas
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  Social MediaZaobserwuj nas
  Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.