SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

NEGOCJACJE

"W biznesie i w życiu, nie dostaniesz tego na co zasługujesz, dostaniesz to co wynegocjujesz."
Chester L. Karrass

Negocjacje zakupowe
poziom podstawowy

Szkolenie to pozwala na nabycie szerokiego i uniwersalnego wachlarza umiejętności ważnych z punktu widzenia prowadzenia efektywnych negocjacji zakupowych. Uczestnicy nabędą umiejętność posługiwania się jasną strukturą prowadzenia skutecznych negocjacji zakupowych z podwykonawcami/dostawcami, wzbogaconą o konkretne techniki i sposoby oddziaływania na drugą stronę na różnych etapach negocjacji, a jednocześnie opanują umiejętność skuteczne finalizowanie negocjacji na optymalnym poziomie z punktu widzenia firmy i ograniczeń budżetowych.

Negocjacje zakupowe
poziom zaawansowany

Zaawansowany etap negocjacji - obejmujący dziedziny dotyczące profilowania partnera z drugiej strony stołu negocjacyjnego, efektywnych narzędzi komunikacji w negocjacjach zakupowych, narzędzi asertywnego polepszania swojej pozycji negocjacyjnej. Szkolenie ma charakter praktyczny i interaktywny. Oznacza to, że uczestnicy poznają techniki, strategie i sposób w oparciu o omówienie i prezentacje trenera a następnie trenują pokazane sposoby działania w trakcie symulacji negocjacji bazujących na rzeczywistych przykładach z codziennej praktyki zawodowej.

Negocjacje zakupowe i z podwykonawcami

Celem tego szkolenia jest zaopatrzenie uczestników w takie instrumentarium negocjacji zakupowych i podwykonawcami, które poszerza znacząco ich warsztat wywierania wpływu w kontekście zakupowym.

Wywieranie wpływu i sztuka perswazji

Szkolenie to jest skierowane do wszystkich osób, dla których w praktyce zawodowej ważne jest wywieranie wpływu oraz perswazja stosowane do grup oraz pojedynczych osób. Istotne szczególnie dla negocjatorów umów.

Skuteczne negocjacje z trudnymi partnerami

Celem szkolenia jest m.in. nauczenie uczestników elastycznego stosowania zaawansowanych narzędzi niezbędnych do prowadzenia negocjacji z trudnymi partnerami i w trudnych kontekstach.
Szkolenia & CoachingKey Training
Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
NIP: 762 145 58 35
REGON: 145218229
Nasze social-mediaZaobserwuj nas
Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
Opinie o nas
Szkolenia & CoachingKey Training
Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
Social MediaZaobserwuj nas
Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.