OFERTA - NEGOCJACJEWywieranie wpływu i sztuka perswazji

Szkolenie to jest skierowane do wszystkich osób, dla których w praktyce zawodowej ważne jest wywieranie wpływu oraz perswazja stosowane do grup oraz pojedynczych osób. Są to między innymi: menedżerowie różnych szczebli, liderzy zespołów, handlowcy, negocjatorzy, HR, PR itp.

Każdorazowo zawartość szkolenia budowana jest ściśle pod kątem konkretnych potrzeb uczestników i specyfiki ich kontaktów z grupami bądź osobami, na które mają oddziaływać.

Szkolenie ma charakter niezwykle interaktywny. Oznacza to, że uczestnicy poznają techniki, strategie i reguły perswazyjne w oparciu o omówienie i prezentacje trenera. Następnie trenują pokazane sposoby działania w trakcie symulacji bazujących na rzeczywistych przykładach z codziennej praktyki zawodowej.

Dodatkowym narzędziem, które wspomaga proces nauki jest ich analiza pod kątem zachowań i działań danej osoby oraz użytych technik. W ten sposób uczestnicy otrzymują także dodatkowe korygujące informacje zwrotne dotyczące ich sposobu funkcjonowania ze strony trenera oraz innych uczestników.

Cele Szkolenia:

Jest to zaawansowane szkolenie o charakterze psychologiczno-relacyjnym ukierunkowane na:

 • Dostarczenie uczestnikom całej plejady technik i reguł wywierania wpływu oraz perswazji tak, aby w znaczący sposób podnieść skuteczność ich działań w kontaktach z pojedynczymi osobami oraz grupami.
 • Nabycie mikroscenariuszy wpływania na innych w różnych kontekstach oraz w dopasowaniu do konkretnych psychologicznych typów osób.
 • Opanowanie unikalnych umiejętności budowania dobrych relacji i osiągania pożądanych rezultatów w interakcji z innymi.
 • Rozumienie funkcjonowania ludzi w kontekstach społecznych i biznesowych oraz podejmowanie działań biorących pod uwagę reguły wpływu i psychologię praktyczną.
 • Zauważanie, rozumienie oraz unikanie zachowań i działań przeciwskutecznych na
  poziomie perswazji i wywierania wpływu na innych.
 • Ciągłe trenowanie umiejętności związanych z wywieraniem wpływu i perswazją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

PROGRAM SZKOLENIA I KORZYŚCITematy, które poruszamy i korzyści

Skrócony program szkolenia:

1. Wywieranie wpływu oraz perswazja – jaka zawartość jest w nich ukryta.
2. Psychologia wywierania wpływu – wszystko zaczyna się od człowieka lub ludzi po drugiej stronie – zrozumienie funkcjonowania ludzkiego umysłu oraz różnic między ludźmi na poziomie osobowości – jak oddziaływać na różne osoby.
3. Poligon posługiwania się technikami wywierania wpływu, perswazji oraz argumentacji – prezentacje trenerskie oraz ćwiczenia uczestników w różnych kontekstach.
4. Budowanie wypowiedzi o największej sile perswazyjnej – struktura oraz narzędzia.
5. Programatory werbalne i niewerbalnie silnie oddziaływujące na drugą stronę –praktyka użycia.
6. Zachowania zakazane – co niweczy skuteczne wywieranie wpływu i oddziaływania na drugą stronę.

Korzyści:

 • Po tych unikalnych zajęciach każdy z uczestników wchodzi na świadomy i zaawansowany poziom wywierania wpływu oraz oddziaływań perswazyjnych z różnym partnerami i w różnych sytuacjach (indywidualnych oraz grupowych).
 • W czasie tego treningu mamy do czynienie z poligonem praktycznych umiejętności.
  Uczestnicy uczą się i testują poszczególne narzędzia w trakcie sekwencji zróżnicowanych symulacji. Tym samym proces nauki zachodzi łatwo i efektywnie.
 • Trener bierze również oddziaływaniach w czasie szkolenia, stwarza wyzwania
  uczestnikom oraz podpowiada, jak sobie z nimi radzić.
 • W atmosferze pracy i zabawy członkowie grupy szkoleniowej wykorzystują narzędzia wywierania wpływu, łączą je ze sobą, zmieniają, nabywają płynności w posługiwaniu się nimi. Stają się również świadomi poziomu lingwistycznego w swoich kontaktach z otoczeniem. Tym samym po szkoleniu są w stanie zmienić swój sposób funkcjonowania, w kierunku świadomego i pozytywnego oddziaływania na innych.
 • Uczestnicy uczą się także wpływać na emocje drugiej strony oraz je kontrolują.
 • Całość szkolenia to pole szeregu eksperymentów i nauki stosowania techniki wywierania wpływu i perswazji w praktyce. Dzięki temu po treningu zmienia się zauważalnie sposób funkcjonowania uczestników. Stają się oni podmiotami świadomie stosującymi szereg technik i sekwencji technik z obszaru perswazji i wywierania wpływu dla lepszego funkcjonowania z innymi i budowania pozytywnych relacji.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Szkolenia & CoachingKey Training
  Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
  Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  NIP: 762 145 58 35
  REGON: 145218229
  Nasze social-mediaZaobserwuj nas
  Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
  Opinie o nas
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  Social MediaZaobserwuj nas
  Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.