OFERTA - WORK LIFE BALANCEWpływ diety na życie Managera
- warto wybierać zdrowo

Czas trwania: 4-6h

O szkoleniu:

Szkolenie z dietetykiem zwiększające świadomość żywieniową uczestników. Podczas szkolenia teoretyczno-praktycznego zostaną podane gotowe rozwiązania na poprawienie nawyków żywieniowych. Zostaną obalone mity żywieniowe, które są przyczyną niepowodzeń w zdrowym podejściu do diety. Uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia praktyczne i tym samym na bieżąco utrwalać zdobytą wiedzę.

Profil uczestnika:

Szkolenie jest dla osób, które chcą popracować nad stanem swojego zdrowia, samopoczucia, koncentracji. Dla osób, które wciąż zaczynają od nowa, brakuje im motywacji, przechodzą różne diety i gubią się w gąszczu mitów i informacji dietetycznych.

Szkolenie będzie również idealne dla osób, których dieta jest monotonna, chciałyby coś zmienić, ale nie widzą, od czego zacząć lub zbyt szybko się poddają. Dla osób, które pracują umysłowo, chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić swoje zdrowie, nauczyć się, jak na trwałe i w praktyczny sposób przeorganizować jadłospis oraz listę zakupów.

Cele Szkolenia:

 • Modyfikacja nawyków żywieniowych
 • Zdobycie niezbędnej wiedzy na temat diety
 • Analiza własnych jadłospisów i wyników badań
 • Organizacja jadłospisów, list zakupów i zdrowych posiłków
 • Nauka rozdzielania faktów od mitów w gąszczu informacji dietetycznych
 • Poszerzenie świadomości, w jaki sposób dieta wpływa na cały organizm

Korzyści:

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników będzie wiedział, jak powinien wyglądać jego jadłospis, jakie produkty oraz z jaką częstotliwością powinien jeść. Jakie produkty oraz gdzie kupować i na co zwracać uwagę podczas zakupów żywnościowych. Będzie miał świadomość, w jaki sposób przerobić niezdrowy posiłek na zdrowszy, jak zrobić fit oraz zdrowe słodkości. Będzie również przygotowany na czas „gorszych dni” oraz „nowinki i mity dietetyczne”.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

SKRÓCONY PROGRAM SZKOLENIATematy, które poruszamy

 • Wstęp, omówienie programu szkolenia i wprowadzenie do tematu zdrowej diety. Czym jest zdrowa dieta, jak powinna wyglądać, ile czego tak naprawdę powinno się jeść, dlaczego jedne produkty są lepsze, inne gorsze. Dlaczego w ogóle powinno się jeść zdrowo.
 • Garść niezbędnej teoretycznej wiedzy na temat składników odżywczych i wpływie diety na stan zdrowia. Które produkty będą najlepszym źródłem białka, tłuszczów, węglowodanów i dlaczego akurat te powinno się wybierać. Jak zadbać o dietę w przypadku nadwagi, insulinooporności, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, anemii, podwyższonego poziomu cholesterolu, zaburzeń koncentracji itp.
 • Analiza własnych wyników badań i przełożenie ich na stan zdrowia oraz aktualnych nawyków żywieniowych.
 • Czytanie etykiet produktów spożywczych oraz robienie zakupów w teorii i praktyce. Jak zmienić rutynę i przeorganizować zakupy, kiedy w koszyku ląduje wciąż to samo. Jak przechowywać owoce, warzywa i inne produkty, aby nie traciły witamin. Jak przygotowywać potrawy, aby były zdrowsze.
 • Układanie jadłospisów w teorii i praktyce. Przykłady jadłospisów i posiłków. Przygotowywanie planów tygodniowych w praktyce.
 • Utrwalanie wiedzy, przerabianie posiłków na zdrowsze, omawianie popularnych mitów żywieniowych (np. dieta bezglutenowa, detoksy, popularne diety odchudzające, testy na nietolerancje pokarmowe itp.)
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Szkolenia & CoachingKey Training
  Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób podejmiesz pierwszy kontakt - zrób tak, jak lubisz najbardziej!
  Tu jesteśmyGdzie nas znajdziesz?
  https://keytraining.pl/wp-content/uploads/2021/08/warszawa-map.png
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  NIP: 762 145 58 35
  REGON: 145218229
  Nasze social-mediaZaobserwuj nas
  Kliknij na ikonkę poniżej i sprawdź nasze profile w social-media.
  Opinie o nas
  Szkolenia & CoachingKey Training
  Podejmij pierwszy krok w sposób, który lubisz najbardziej!
  ul. Winnicka 5 lok. 7, 02-095 Warszawa
  Social MediaZaobserwuj nas
  Wejdź w poniższe ikonki i sprawdź nasze profile w social-media.