strabag-logo

Dobre doświadczenie szkoleniowe i organizacyjne zaowocowało powierzeniem Key Training realizacji kolejnych szkoleń dla pracowników koncernu Strabag.

Teamleader Human Resource Development

warbud-logo

Uczestnicy wysoko ocenili program szkolenia oraz wiedzę i umiejętności trenera. Cenne było połączenie różnych form, zarówno wykładu, ćwiczeń jak i konsultacji, co nie jest częste w szkoleniach obejmujących tematykę prawną.
Polecam firmę Key Training HR Consulting & Coaching jako zaufanego partnera i wysokiej jakości dostawcę usług szkoleniowych.

HR Business Partner

porr_logo_rgb

Solidność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście pozwala nam na rekomendowanie firmy Key Training Consulting Coaching wszystkim potencjalnym klientom.

Członek Zarządu

pozbruk

Firma Key Training HR Consulting&Coaching to doświadczony i rzetelny Partner w biznesie, który łączy troskę o klienta i jego potrzeby z profesjonalizmem realizowanych projektów. Szczególnie chciałabym podkreślić wysoką jakość merytoryczną oraz perfekcyjny balans pomiędzy teorią, a praktyką w projektowanych przez firmę programach szkoleniowych.
Trenerzy, to nie tylko najwyższej klasy eksperci - zawsze profesjonalni i perfekcyjnie przygotowani - ale to także fantastyczni ludzie, z niesamowitą energią i charyzmą w działaniu.
Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego z przyjemnością polecam firmę Key Training HR Consulting&Coaching kolejnym klientom.

Kierownik Działu Personalnego

mr-logo

Polecamy firmę Key Training HR Consulting & Coaching jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych.

Członek Zarządu

Firma szkoleniowa Key Training dała się poznać jako profesjonalny partner już podczas pierwszego kontaktu i podczas uzgadniania tematyki oraz programu warsztatów. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny i przygotowany z dużym wyczuciem dobór programu warsztatów oraz trenerów prowadzących.

Prezes Zarządu

teva-logo

Przygotowanie szkolenia oraz ich wykonanie zostało przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny z indywidualnym i elastycznym podejściem do klienta.

Kierownik ds. Szkoleń

logo-play

Współpracę z firmą Key Training oceniamy wysoko pod względem przygotowania merytorycznego projektu, umiejętności reagowania na zmieniające się warunki i oczekiwania, znajomości procesów szkoleniowych, doświadczenia trenerów. Dlatego możemy polecić Key Training jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera do realizacji tego typu projektów.

Kierownik ds. Szkoleń

zue-sa-logo

Wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości i poziomu szkoleń rekomendujemy Key Training jako sprawdzonego i doświadczonego dostawcę.

Dyrektor HR